400QJ500-20/1 Onderwaterpomp voor zeewater uit roestvrij staal
Min. bestelaantal : 1 stuk Prijs : Please feel free to contact us
Verpakking Details : De dompelpomp met diepe put is verpakt in een houten kist of een container van 20 inch. Levertijd : 2-5 werkdagen
Plaats van herkomst: Henan, China Merknaam: SLAPK
Certificering: ISO9001;ISO4001;ISO18001;CE,BV; TUV; SABER Modelnummer: QJH
Gedetailleerde informatie
Stroom: 15 m3/u - 2500 m3/u Hoofd: 25-700m
Pompgrootte: 7 8 10 12 14 inch dompelpomp Stroom: 15pk 20pk 30pk 40pk dompelpomp
Spanning: 380v 420v 660v of vanaf verzoek Frequentie: 3 fase 60hz/50hz
Materiaal: Gietijzer/SS304/SS316/SS316L/Duplex roestvrij/SS904 Installeren: Verticaal
Kwaliteit garantie: Een jaar of langer
Markeren:
onderwater waterpomp van roestvrij staal
400QJ500 onderwaterpomp
onderwaterpomp voor zeewater met garantie
Productomschrijving
400QJ500-20/1 Dompelpomp voor zeewater van roestvrij staal
8 inch zeewaterontzilting dompelpomp voor maritieme en RO-systemen
Productoverzicht
Belangrijkste kenmerken
Uitstekende corrosiebestendigheid
Hoge stroomcapaciteit
Energie-efficiënte werking
Stabiele continue prestaties
Compacte onderwaterstructuur
Lage onderhoudsvereisten
Technische specificaties
Item Specificatie
Productmodel 400QJ500-20/1
Pomptype Roestvrijstalen zeewater dompelpomp
Uitlaatgrootte 8 inch
Sollicitatie Ontzilting van zeewater
Installatietype Verticaal onderdompelbaar
Materiaal opties SS304 / SS316 / SS316L / Duplex roestvrij staal
Koelmethode Met water gevulde motor
Frequentie 50 Hz / 60 Hz